Mistrz Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik ma 35-letnią praktykę w sztukach walk. Jest instruktorem, szefem instruktorów w Polsce i jedynym Polakiem, który jest zrzeszony w JUN FAN JEET KUNE DO GRAPPLING ASSOCIATION Larry’ego Hartsella (ucznia Bruce’a Lee). Posiada tytuł Senior Instruktora Jeet Kune Do, który zdobył i otrzymał z rąk przyjaciela i ucznia Bruce’a Lee Grand Mastera Richarda Bustillo. W 2009 roku Wojciech Adamusik został wpisany do Amerykańskiej Księgi Hall of Fame jako Najwybitniejszy Mistrz Sztuk Walk w Polsce.

Jego wszechstronność oraz niesamowite zaangażowanie w rozwój sztuk walk pozwoliło mu na zdobywanie wiedzy u najlepszych nauczycieli i fighterów na świecie. Wojciech Adamusik swoją wiedzę z zakresu MMA, grapplingu, sambo oraz jiu-jitsu zdobywa od legendarnego wojownika i nauczyciela Senseia Gokora Chivichyana. W 2012 roku otrzymał nominacje instruktorskie – Instruktor (7 level) Gokor Hayastan Grappling. Jest również posiadaczem stopnia instruktorskiego w Combat Submission Wrestling (Black Belt – Associate Instructor) zdobytym z rąk Senseia Erika Paulsona. Wojciech Admusik posiada również czarny pas 4. stopnia w filipińskim Doce Pares. W roku 2010 jego nazwisko ponownie znajduje się w  Hall of Fame – na Filipinach – nagrodę oraz stopień mistrzowski otrzymał z rąk samego Supreme Grand Mastera Cacoya Canete! Posiada stopnie mistrzowskie i prawo nauczania sztuk walk, takich jak: Jun Fan Jeet Kune Do, Kali, Doce Pares, Gokor Hayastan Grappling  MMA Shoot wrestling, boks oraz muay thai.

Wojciech Adamusik służył w oddziałach specjalnych. Wielokrotnie szkolił żołnierzy udających się na misje do Iraku oraz Afganistanu. Szkoli grupy ochrony, grupy antyterrorystyczne i listonoszy. Przez kilka lat był wykładowcą w Policealnym Studium Ochroniarskim oraz w WSHE.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w międzynarodowych oraz krajowych seminariach. Sam również organizuje takie spotkania – seminaria.