Zawodnicy Adamusik Team

Adrianna Elwira Poradecka (2007)

     

Zawody:

3rd Czech Championship Open, Česká Trebová 23.06.2019

Miejsce: II

Formuła: NO GI
Kat. wiekowa: Kids Mixed 10–13 lat
Kat. wagowa: –36 kg

Young Grapplers Mistrzostwa Polski 2019, Żyrardów 08.06.2019

Miejsce: Mistrz Polski

Formuła: Grappling
Kat. wiekowa: U14 2007–2006
Kat. wagowa: –36kg

2019 Berlin American Grappling Federation BJJ Championships, Berlin 18.05.2019

Miejsce: I

Formuła: No Gi
Kat. wiekowa: Pre-Teen (10-12 years old)
Kat. wagowa: –34,0 kg Feather

Young Grapplers 2019 Sezon IV, II zawody ligowe , Wielgie 30.03.2019

Miejsce: III

Formuła: Grappling
Kat. wiekowa: U14 2007–2006
Kat. wagowa: –36kg

Young Grapplers 2019 Sezon IV, I zawody ligowe , Wielgie 12.01.2019

Miejsce: I

Formuła: Grappling
Kat. wiekowa: U14 2007–2006
Kat. wagowa: –36kg

Open Children Vietnamese Grappling World Championship, Żyrardów 17.11.2018

Miejsce: Mistrz Świata

Formuła: Grappling
Kat. wiekowa: U12 2008–2007
Kat. wagowa: –32kg

Open Children Vietnamese Grappling Tournament, Żyrardów 17.11.2018

Miejsce: I

Formuła: Grappling
Kat. wiekowa: U12 2008–2007
Kat. wagowa: –32kg

Eliminacje do Mistrzostw Świata, Puszcza Mariańska 13.10.2018

Miejsce: I

Formuła: Grappling
Kat. wiekowa: U12 2008–2007
Kat. wagowa: –32kg

MISTRZOSTWA POLSKI DZIECIĘCEJ LIGI GRAPPLINGOWEJ YOUNG GRAPPLERS 2018, Żyrardów 09.06.2018

Miejsce: Mistrz Polski

Formuła: Grappling
Kat. wiekowa: U12 2008–2007
Kat. wagowa: –32kg

V Turniej Ligowy Dziecięca Liga Grapplingowa – Young Grapplers, Ostrówek 07.04.2018

Miejsce: I

Formuła: Grappling
Kat. wiekowa: U12 2008–2007
Kat. wagowa: –32kg

Polish Open Kyokushin Cup 2018, Wiśniowa Góra 18.03.2018

Miejsce: II

Formuła: Grappling

Young Dragons 2017, Sochaczew 18.11.2017

Miejsce: II

Formuła: Grappling
Kat. wiekowa: U12
Kat. wagowa: –34kg

Polish Open Kyokushin Cup 2017, Wiśniowa Góra 22.10.2017

Miejsce: I

Formuła: Grappling

IV Turniej Małych Smoków, Łódź 17.06.2017

Miejsce: Puchar Publiczności

Formuła: Grappling

IV Turniej Małych Smoków, Łódź 17.06.2017

Miejsce: II

Formuła: Grappling

III Turniej Małych Smoków, Łódź 21.05.2016

Miejsce: II

Formuła: Grappling

II Turniej Małych Smoków, Łódź 01.03.2015

Miejsce: Technik Tunieju

Formuła: Grappling

II Turniej Małych Smoków, Łódź 01.03.2015

Miejsce: III

Formuła: Grappling

I Turniej Małych Smoków, Łódź 26.04.2014

Miejsce: IV

Formuła: Grappling